Atrakcje - Rowerem wokół Kazimierza

Rowerem wokół Kazimierza

Wycieczki rowerowe po Kazimierzu Dolnym, to doskonała okazja na poznanie najciekawszych zakątków miasta, oraz świetna możliwość na wypuszczenie się w dłuższą trasę piknikową. Jeżeli lubicie spędzać wolny czas na łonie natury to Kazimierz jak i jego okolice są do tego stworzone.
Jeżeli zaplanowaliście kilkudniowy wyjazd do Kazimierza, to warto zabrać ze sobą rowery. Letnia pogoda sprzyja piknikowym wypadom, możecie zabrać plecaki, jedzenie + mapkę i poczujecie się jakbyście mieli kolejny raz 15 lat. Opcji wycieczkowych jest naprawdę wiele, prócz zwiedzania samego Kaziemierza do dyspozycji turystów jest masa ciekawych szlaków rowerowych. Do naszego ulubionego należy niebieski szlak o długości 51 km.  Oczywiście nie musicie zaczynać od takich odległości na początek wystarczą krótsze wypady do 5 km.

Zapytacie gdzie warto się wybrać? Już piszę - warto zobaczyć Park Jurajski w Bałtowie, odnaleziono tam szczątki dinozaurów i dzieki temu możemy dzisiaj podziwiać tam kilkadziesiąt dinozaurów naturalnych wielkośći. Obecnie na terenie parku działa rollercoaster jeżdżący 40 km/h nie jest to może 100 km/h ale też sprawia frajdę.

W okolicy jest też bardzo dużo starych kościołów, dla znawców tematu będzie to atrakcja, ponieważ w jednym z nich znajdą bardzo stare stiuki. Warto też zobaczyć stary młyn i rezerwat żółwia błotnego w Borowcu. Te na pozór banalne wycieczki idealnie oddają charakter tego regionu i pozwolą nam w przyjemny i zdrowy sposób wypocząć.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na     
  • Aby ukryć schowek, kliknij na     
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.