Kazimierz Dolny - Jedzenie

Restauracje, puby, bary i kawiarnie w Kazimierzu Dolnym - zobacz gdzie warto zjeść w Kazimierzu Dolnym.
Miejsca te słyną z niepowtarzalnej kuchni regionalnej. Wyraź swoją opinię i zapoznaj się z oceną innych.

 Zobacz jedzenie
w Kazimierzu na mapie

mapa

Jedzenie w Kazimierzu

Oceny 0,00/ 5 - 0 opinii

Restauracja Kwadrans

 ocena 0

0 oceniających

ul. Sadowa 7a, 24-120, Kazimierz Dolny

Jak sama nazwa restauracji wskazuje mamy do czynienia z czasem. Jego nieodłącznym elementem jest oczywiście zegar, których w restauracji mamy pod dostatkiem. Od stojących przez wiszące odmierzają wasze kwadreanse spędzone w tym miejscu.

Byliśmy tutaj zupełnie przypadkiem, nie planowaliśmy wizyty, spontaniczne spacery po Kazimierzu sprowadziły nas do właściwego miejsca. Zaciekawieni tym miejscem postanowiliśmy zajrzeć do środka. Ponieważ nie byliśmy głodni zamówiliśmy krewetki, które okazały się prawdziwym hitem. Rewelacyjnie podane i strasznie smaczne. Przekąska okazala się świetnym wyborem. Podsumowując, dobre przekąski, bardzo miła atmosfera. Warto zajrzeć, choćby na kwadrans :)

Dom Restauracyjny Sarzyńskich

 ocena 0

0 oceniających

ul. Nadrzeczna 6, 24-120, Kazimierz Dolny

Restauracja, winiarnia i ogródek z grillem w jednym. Widać, że to miejsce tworzą ludzie z pasją. Począwszy od wystroju wnętrza, przez doskonałe potrawy, na winach kończąc.

Największym atutem tego miejsca jest jego funkcjonalność - niezależnie od pory roku, znajdziemy tu zawsze zaktątek, w którym spokojnie odpoczniemy z lampką wina. Reasumując, restauracja z bardzo dobrym jedzeniem, elegancko podanym, do tego ciepły stylowy wystrój i delikatna muzyczka w tle. Polecamy

Pensjonacik pod Wietrzną Górą

 ocena 0

0 oceniających

ul. Krakowska 1, 24-120, Kazimierz Dolny

To miejsce wyjątkowo nas zaskoczyło jakością podawanych dań. W Menu mamy duży wybór mięs, ryb i różnych dodatków. Próbowaliśmy de volaille`a i powiem szczerze, że był naprawdę dobry. Wystrój poprawny, obsługa uwija się bardzo szybko, a do tego jest miła.

W porównaniu do innych restauracji w Kazimierzu, to miejsce odznacza się rozsądnymi cenami i dobrą jakościa serwowanych dań. Za 80 zł od osoby zjecie obiad z dwóch dań + jakaś przystawka + picie (wino, piwo).  W innych restauracjach za taką biesiadę zapłacilibyście dwa razy tyle. Dodatkowym plusem jest to, że oprócz restauracji pensjonat oferuje pokoje, takie połączenie jest z pewnością dobrym rozwiązaniem dla planujących wypoczynek w Kazimierzu. Świetne miejsce - Polecamy !!!

Restauracja Dwa Księżyce

 ocena 0

0 oceniających

ul. Sadowa 15, 24-120, Kazimierz Dolny

"Dwa księżyce" to gwarancja dobrego polskiego jedzenia, pierogi i mięsa mają pyszne. W porównaniu do "Fryzjera" pierogi nieco gorsze, tak samo jak wystrój całego wnętrza. Być może to kwestia indywidualnych preferencji i gustu. "Dwa Księżyce" to miejsce o bardzo dobrej kuchni, nienagannym wystroju. Jedynym minusem była cena jaką zapłaciliśmy, jak dla nas troszkę za dużo..... Mimo to "Księżyce" zasługują na uznanie. Polecamy

Villa Bohema

 ocena 0

0 oceniających

ul. Małachowskiego 12, 24-120, Kazimierz Dolny

"La Bohema" to część kompleksu hotelowego "Villa Bohema". "Bohemę" odwiedziliśmy pierwszego dnia pobytu w Kazimierzu,kiedy zmęczeni po podróży rozglądaliśmy się za noclegami.

Przed restauracją znajduje się tarasik, wnętrze ładnie wystylizowane starymi meblami, na ścianach obrazy i lustra - wszystko to tworzy klimat pałacyku. Wnętrza w swoim wystroju nie są przesadzone aczkolwiek bardzo ładnie wyeksponowane.
Obsłudze należą się duże brawa, za podejście do gości. Nie wiem czy to kwestia predyspozycji do tego zawodu, czy może warunków, jakie stwarzają kelnerom właściciele restauracji. Jedno jest pewne - kelnerzy w "Bohemie wiedzą, co to kultura i miła obsługa.  Zamówiliśmy pierogi i rybę. Czekaliśmy około 10 minut, czyli niedługo. Pierogi były smaczne, podobnie jak ryba. Rachunek jak na Kazimierz był bardzo przystępny.

Podsumowując - bardzo ciekawa propozycja, z sympatyczną obsługą, sensownym jedzeniem i dobrym klimatem. Zachęcamy, bo warto popróbować tu więcej dań.

Zielona Tawerna

 ocena 0

0 oceniających

ul. Nadwiślańska 4, 24-120, Kazimierz Dolny

Wspaniałem miejsce. Piękny wystrój i połozenie oraz miła obsługa. Jedzenie i słodkości na wysokim poziomie. Tylko dlaczego takie  ceny? Atmosfera ekstra, rewelacyjna weranda i zieleń dookoła, jedzenie pyszne, ale kwota, którą trzeba zostawić przy wyjściu sporo zawyżona !

Restauracja Ester

 ocena 0

0 oceniających

ul. Puławska 86, 24-120, Kazimierz Dolny

Ester to restauracja należąca do hotelu "Król Kazimierz". Wnętrze i cały wystrój restauracji to szyk i elegancja. W meny mnóstwo wyrafinoiwanych pozycji. Kilka wizyt w restauracji wystarczyło nam na to by upewnić się, że podawane dania, to nie jednorazowa wpadka.

Za każdym razem "wykwintne" potrawy z mnóstwem dodatków okazywały się średnio przeciętne, a o dodatkach można było pomarzyć. Szkoda, że to miejsce sie marnuje, bo jest tam naprawdę pięknie. Liczymy jednak, że to chwilowe zachwianie równowagi kucharza ;)

Powżysze restauracje, puby, bary zostały opisane przez użytkowników tego portalu. Są to subiektywne opinie internautów.

Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię prosimy o wpis na forum.kazimierz-dolny.com

Jeśli nie zgadzasz się z powyższymi opiniami lub chcesz dodać nowy bezpłatny opis lub reklamę skontaktuj się z nami: