Ogłoszenia - praca

Szukaj w ogłoszeniach

Murarz do Niemiec

data utworzenia: 2018-11-14

data wygaśnięcia: 2018-11-28

adres:Grunwaldzka 58

email:biuro@ruben-bau.eu

nr telefonu:534188717

www:http://www.ruben-bau.eu

miasto:Jelenia Góra

treść ogłoszenia

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw.
Możliwe zarobki powyżej 12 000 zł
Miejsce pracy teren Niemiec
Termin rozpoczęcia kontraktu listopad 2018
Zadania / zakres wykonywanych prac
- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
- prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw
- wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości,
- wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi,
- wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi,
- wykonywanie łuków i sklepień,
- wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów,
- murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów,
- wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym,
- spoinowanie ścian,
- osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
- przygotowywanie zapraw murarskich,
- prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,
- prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów,
- prace ogólnobudowlane.
Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
- możliwość urlopów co ok. 6 -8 tygodni,
- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- BONUS &#8211 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,
- BONUS &#8211 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,
- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania
- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskich
oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.
i ochrony środowiska,
- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013, 732-887-107.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na
  • Aby ukryć schowek, kliknij na
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.